Klimatyzator LG Agregat Multi model FM49AH zewnętrzna moc 14,0kW

  • Producent: LG Electronics
  • Model:
  • Dostępność: w magazynie
  • Cena: 11 560,00 PLN z VAT
  • Kliknij "Lubie To!" poniżej, a czekają Was RABATY nawet -15%!!!
eRaty Zagiel
IlośćPoniżej prezentowany jest agregat zewnętrzny do systemu Multi Split LG. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy LG mamy możliwość podłączenia kilku jednostek wewnętrznych o zróżnicowanej wydajności chłodniczej w zależności od wielkości pomieszczenia. Należy pamiętać o tym, iż do agregatu zewnętrznego muszą być podłączone co najmniej 7 jednostki wewnętrzne. Agregaty FM41AH, FM49AH, FM57AH nie wymagają dystrybutorów do instalacji jednostek wewnętrznych Prezentowany klimatyzator został dodatkowo wyposażony sprężarkę wykonaną w technologii Inverterowej DC

Funkcje produktu:
 
 - Możliwość podłączenia do 7 jednostek wewnętrznych
- COP najwyższej klasy
- Max konfiguracji do 167% wydajności
- Szeroki zakres kombinacji jednostek wewnętrznych
- Większa oszczędność zużycia energii elektrycznej
- Długie instalacje chłodnicze i duże różnice wysokości

Technologia inverterowa
 
Wyeliminowanie cyklu pracy stop-start, znacząco zwiększyło wydajność urządzenia, przedłużając jednocześnie żywotność poszczególnych jego komponentów. Dzięki zastosowaniu tak zaawansowanych technologii, klimatyzatory inwerterowe są mniej podatne na usterki, tańsze w użytkowaniu a sprężarka jednostki zewnątrznej jest znacznie bardziej cicha w porównaniu z konwencjonalnymi klimatyzatorami. Rewolucyjna technologia inwerterowa LG zapewnia potężną wydajność, cichą pracę i jednocześnie minimalizuje zużycie energii nawet o 60%:
 
Sprężarka BLDC o wysokiej wydajności - Klimatyzator inwerterowy LG jest wyposażony w sprężarkę napędzaną silnikiem prądu stałego (BLDC), w którym zastosowano silne magnesy neodymowe. Dzięki temu jego wydajność jest znacznie wyższa w porównaniu z klimatyzatorem inwerterowym na prąd zmienny.
Wentylator BLDC - Wentylator z silnikiem prądu stałego oferuje zwiększoną oszczędność energii podczas pracy. W porównaniu z silnikami zasilanymi prądem zmiennym, silnik BLDC może zaoszczędzić do 35% energii przy pełnej prędkości.
Zmiana kształtu żaluzji - Nowy kształt żaluzji jednostki wewnętrznej przyczynia się do efektywniejszego przepływu powietrza, powodując zwiększenie współczynnika wymiany ciepła, przy jednoczesnym obniżeniu poziomu hałasu.
Wentylator osiowy - Specjalny kształt łopatek wentylatora osiowego skraplacza czyni go niezwykle wydajnym i bardzo cichym.
Technologia szerokich lamel wymiennika ciepła - Zwiększenie powierzchni lamel skutkuje zmniejszeniem strat wymiany ciepła

 

 Zestaw zawiera:

  • jednostka zewnętrzna
  • instrukcję obsługi
 Cechy produktu
Rodzaj
multi split
Moc chłodnicza w przedziale (kW)
10,1 do 15,0 kW
Moc grzewcza (kW)
16,0
Obsługiwana powierzchnia
120 - 150 m2
Technologia inverterowa
tak
,
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Wyszukiwarka klimatyzatorów

Oblicz potrzebną moc klimatyzatora

Moc: kW

Super oferta

Klimatyzator LG ARTCOOL AC09BQ moc 2,5kW WIFI NOWOŚĆ

Cena: 4 200,00 3 720,00 PLNWycena oraz
wizja lokalna w cenie !

klimatyzatory LG, SINCLAIR, PANASONIC, TOSHIBA, typu split, kasetonowe, kanałowe, przenośne, ścienne, multi, montaż


© 2013 Dawklim : Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Oprogramowanie sklepu KQS.store
Designed by: Pure Underground Studio