Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Witamy Państwa w naszym Sklepie Dawklim.

Firma Dawklim specjalizuje się od ponad 10 lat w sprzedaży, montażu, serwisie urządzeń klimatyzacyjnych w biurach, mieszkaniach, domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej.

Oferujemy naszym klientom najwyższy poziom usług w zakresie sprzedaży detalicznej oraz montażu klimatyzacji. Wyróżniamy się terminowością, fachowością oraz profesjonalnym podejściem do każdego klienta W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne marki: Toshiba, AUX, Panasonic, LG, Samsung oraz Gree. Skupienie się na takiej ilości producentów pozwoliło nam na stałe utrzymywanie bezkonkurencyjnych cen na polskim rynku klimatyzacyjnym. Nasi instalatorzy przechodzą co roku szkolenia techniczne uprawniające firmę Dawklim do instalacji i sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza misja to : Udostępnienie komfortu w postaci klimatyzacji wszystkim dla których do tej pory było to nieosiągalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do zakupów w naszych sklepie.

Z wyrazami szacunku zarząd firmy Dawklim

Biuro obsługi klienta

Pełna nazwa: DAWKLIM

Adres: Czerwonej Jarzębiny 16/1, 03-601 Warszawa (POLSKA)

Właściciel sklepu

DAWKLIM ERNEST SOCZAWA

Czerwonej Jarzębiny 16/1

, 03-601 Warszawa

(POLSKA)

NIP: 6631727186

REGON: 146097153

Numer konta do wpłat: 12 1050 1025 1000 0092 7200 3766

SWIFT:   INGBPLPW

Nasz bank: ING

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
pixel